cz.gif, 196B gb.gif, 372B ge.gif, 98B
SAS

Členství

 

Nová zelená úsporám - Seznam odborných dodavatelů dotačního programu Ministerstva životního prostředí ČR

Společnost S-A-S STAVBY spol. s r.o. je členem tohoto programu od poloviny roku 2013. Nová zelená úsporám je program Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje energie v rodinných domech. Cílem Programu je zlepšení stavu životního prostředí snížením emisí skleníkových plynů prostřednictvím snížení energetické náročnosti budov a podpory výstavby domů s velmi nízkou energetickou náročností a efektivním využitím zdrojů energie.

Více na www.nzu2013.cz/.

 

Rakousko-česká hospodářská společnost - Die Österreichisch-tschechische Gesellschaft Bereich Wirtschaft

Společnost S-A-S STAVBY spol. s r.o. je členem tohoto sdružení od roku 2005. Hlavním cílem sdružení je zlepšit informovanost malých a středních podniků v obou zemích a tím přispět k jejich posílení konkurenceschopnosti v Evropské unii.

Více na www.oetgw-rchs.org.

 

Zelená úsporám 2010 

Společnost S-A-S STAVBY spol. s r.o. byla členem tohoto programu od roku 2010. Cílem programu Zelená úsporám bylo zajistit realizaci opatření vedoucích k úsporám energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech. V součsané době program dobíhá a je nahrazen programem Nová zelená úsporám.

Více na www.zelenausporam.cz.

 

Program výstavby rodinných domů POROTHERM DŮM

Do programu byla společnost S-A-S STAVBY spol. s r.o. zařazena v roce 2003. Cílem tohoto prestižního programu Wienerberger POROTHERM DŮM je nabídnout stavebníkovi kompletní řešení výstavby rodinných a bytových domů na klíč.

Více na www.wienerberger.cz.

Stavební firma hledá mzdovou a finanční účetní

22. 09. 2016

Stavební firma hledá mzdovou a finanční účetní, min.SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe nutná.

více »

Pronájem rámového lešení, autojeřábu a auta s hydraulickou rukou

25. 02. 2015
Nabízíme levně pronájem rámového lešení SPRINT a dále práce autojeřábem AD 28 a autem s hydraulickou rukou ...
více »
145731041056dccaca2c8d0.jpg

Nové byty a komerční prostory v centru - prodej poslední etapy zahájen

01. 07. 2018
Nabízíme k prodeji nové byty a komerční prostory vhdoné jako ordince, obchody, služby či kanceláře v centrální části města Znojma. V nabídce jsou velikosti bytů od 42 do 165 m2, dispozice ve variantách 2+kk až atypické mezonety 5+kk. Termín dokončení výstavby a předání bytů je plánováno na konec jara 2019.
více »