cz.gif, 196B gb.gif, 372B ge.gif, 98B
SAS

Aktuality

Nové byty a komerční prostory v centru - prodej poslední etapy zahájen

01. 07. 2018

Lokalita Kellerův mlýn Znojmo


 
Rezervace bytů: +420 602 829 858
 
 

Revitalizace stávajícího komplexu budov Kellerova mlýny - poslední etapa

Jedná se o třetí a zároveň poslední etapu celkové revitalizace areálu Kellerův mlýn. Záměrem investora je vytvoření atraktivního lokálního městského subcentra s funkcemi bydlení a navazující občanskou vybaveností.
 
Hlavní objekt má pět nadzemních podlaží, přičemž poslední podlaží je částečné ustupující s obytnými terasami. V domě je 14 bytových jednotek kategorie 2+kk, 4+kk a atypických mezonetových 5+kk. V přízemním podlaží jsou umístěny nebytové jednotky - ordinace, sklepní kóje, domovní vybavení a 6 samostatných garáží. Na druhém i na třetím podlaží jsou umístěny vždy 4 byty 2+kk různé velikosti. Ve čtvrtém podlaží jsou 2 nadstandardní mezonetové penthousy s terasami na pátém ustupujícím podlaží.
 
K hlavnímu objektu těsně přes komunikační trakt přiléhá objekt bývalé věže sila, která disponuje 2 byty 2+kk s velkými balkony do vnitrotraktu na druhém a třetím podlaží a od čtvrtého nadzemního podlaží až po původní výšku sedmého podlaží věže se nachází opět jedinečný loftový mezonet s velkou terasou.
 
Komunikační trakt je vybaven výtahem umožňující přístup do všech podlaží budovy.
 
Vedlejší budova disponuje celkem třemi dvougarážemi v přízemí objektu a z čelní strany nabízí atraktivní komerční víceúčelový prostor, vhodný pro obchodní činnost, služby či ordinace. Zajímavý komerční prostor uzpůsobený primárně jako ordinace se nachází i ve druhém nadzemním podlaží. Celé třetí nadzemní podlaží nechává vyniknout velmi atraktivnímu bytu 4+kk o výměře cca 150 m2 se dvěma terasami o celkové ploše cca 26 m2. Budoucí majitel jistě ocení to, že výtah, který zajíždí samozřejmě i do tohoto podlaží bude jako bydlící využívat sám.
 
Ke každému bytu je možné si dokoupit sklepní kóji a garáž nebo parkovací stání.
 
Parkovací plochy osobních vozidel jsou zajištěny uvnitř vnitrobloku Kellerova mlýna. Jsou tedy více chráněny před hrozbami, které plynou z parkování na veřejném prostranství. Stavba bude dokončena na konci jara 2019.
 

O projektu Kellerův mlýn

Kellerův mlýn Znojmo je komplex bytových a komerčních budov v atraktivní lokalitě centra města Znojma. Projekt revitalizace areálu Kellerova mlýna se skládá z několika etap. První z nich je již dokončená novostavba polyfunkčního bytového domu. Druhá, taktéž dokončená etapa, tvoří novostavba bytového domu s garážemi a parkovacími plochami uvnitř areálu.
V nyní nabízené a zároveň poslední etapě probíhá revitalizace stávajících urbanisticky i architektonicky hodnotných budov Kellerova mlýna (silo, sýpka a skla) pro funkce bydlení, občanského vybavení a služeb.
Po realizaci všech etap záměru se tedy z lokality Kellerova mlýna stane hodnotná, atraktivní a městotvorná část městského organismu, která přispěje ke zkvalitnění obytného městského prostředí podél páteřní ulice Sokolské.
 
Název Kellerův mlýn dostal projekt podle původního využití budov v areálu. Mlýn byl vybudovaný na počátku 20. století. Teprve v nedávné minulosti byla jedna z budov areálu Kellerova mlýna (Tyršova 1) stavebně upravena na bytový dům a tím funkčně předurčila i osud ostatních budov – proměnu bývalých průmyslových budov na komplex bytových domů s obchodními plochami.
 

O lokalitě

Lokalita Kellerův mlýn se nachází uprostřed města Znojma, v sousedství parku na Žižkově náměstí. Umístění lokality zaručuje klidné bydlení v blízkosti zeleně a zároveň poskytuje prostor pro volnočasové aktivity. Dostupnost autobusové městské hromadné dopravy a bohatá občanská vybavenost řadí lokalitu Kellerův mlýn mezi vyhledávané lokality k bydlení. 
                                                                                                                                                                                   Zdroj mapových podkladů: www.mapy.cz
                                                                                                         
 

Pokud máte zájem o nabízené byty, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedených kontaktních informací.

 
 +420 602 829 858

zpět

Hledáme kandidáta/ku na pozici účetní

24. 06. 2019

Hledáme kandidáta/ku na pozici asistentky (poloviční úvazek).

více »

Hledáme pracovníky do našeho týmu - stavební řemesla

10. 01. 2019

Znojemská stavební firma S-A-S STAVBY spol. s r.o.

příjme za výhodných platových podmínek pracovníky na pozici:

 

  • zedník, pomocný dělník, tesař, lešenář, fasádník (zateplovací systémy) a další stavební řemesla
  • strojník rypadel a nakladačů – bagrista, řidič nákladních vozidel TATRA

Nástup možný ihned i na časově omezené období.

Spolupráce i se živnostníky a malými firmami vítána.

 

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na email:info@sasgroup.cz              nebo volejte na tel: 530 512 111, 724 208 014

více »
145731041056dccaca2c8d0.jpg

Nové byty a komerční prostory v centru - prodej poslední etapy zahájen

01. 07. 2018
Nabízíme k prodeji nové byty a komerční prostory vhdoné jako ordince, obchody, služby či kanceláře v centrální části města Znojma. V nabídce jsou velikosti bytů od 42 do 165 m2, dispozice ve variantách 2+kk až atypické mezonety 5+kk. Termín dokončení výstavby a předání bytů je plánováno na konec jara 2019.
více »